Reklamace

Reklamace

Případná reklamace nemusí být uznána v případě, že dojde ke znehodnocení produktů nešetrnou manipulací, která je v rozporu s doporučenou manipulaci zde uvedenou.

Každé zboží před odesláním ručně kontrolujeme, pokud náhodou jsme však něco přehlédli a zboží Vám přišlo porušené, či jakkoliv poničené, neprodleně nás kontaktujte. Vše pečlivě nafoťte, zboží nijak neperte, nemyjte ani jej zbytečně neporušujte a pošlete nám veškeré podklady na email. V případě našeho pochybení vždy dodáváme nový produkt na naše náklady.

Výměna VELIKOSTI

Kvůli povaze produktů, které vytváříme, bohužel není bezplatná výměna produktu možná. (těžko můžeme dále použít hrnek s fotkou Vaší kočičky)

Samozřejmě pokud je produkt poničen naší chybou, je nutno postupovat jako reklamace viz výše.

V případě, že jste netrefili velikost textilu a potřebujete jinou, pak nás kontaktujte na emailu. Vždy se snažíme vyjít vstříc jak to jen jde a najít řešení, v případě že zákazník objednal 2x a více tak nabízíme výměnu velikosti (tedy výrobu zcela nového textilu) pouze za 70% původní ceny produktu. Vyhrazujeme si právo tuto výjimku udělovat pouze na základě našeho uvážení, není možno slevu jakkoliv vymáhat.

Formulář pro rychlý kontakt

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: